PRETRAGA

KANDIDATI SRPSKE LISTE

  • 17/05/2014 16:24
  • Pregleda: 5223
  • http://rtvpuls.com/vesti/_kandidati_srpske_liste/4288
  • Na osnovu dogovra GI SRPSKA, Samostalne liberalne stranke I GI Srbija, demokratija,pravda predata je centralnoj izbornoj komisiji lista kandidata za vanredne izbore za Skupstinu Kosova.
    RTV PULS je uspela da dodje do informacije o kompletnoj listi kandidata koju objavljujemo u prilogu:
     
    1. Vladeta Kostić iz Suvog Dola-Gračanica
    2. Slobodan Petrović iz Lapljeg Sela-Gračanica
    3. Ksenija Božović iz Severne Mitrovice
    4. Srđan Popović iz Gračanice
    5. Velimir Rakić iz Sočanice-Leposavić
    6. Vinka Radosavljević iz Kline
    7. Oliver Ivanović iz Severne Mitrovice
    8. Ljubinko Karadžić iz Lapljeg Sela- Gračanica
    9. Malinka Mitrović iz Lapljeg Sela-Gračanica
    10. Milovan Krivokapić iz Severne Mitrovice
    11. Srdđan Petković Suvog Dola-Gračanica
    12. Snežana Jovanović iz Kišnice-Gračanica
    13. Nebojša Milovanović iz Donje Gušterice
    14. Bojan Mitić iz Čaglavica-Gračanica
    15. Jasmina Živković iz Štrpca
    16. Saša Milosavljević iz Štrpca
    17. Jelena Bontić iz Brezovice-Štrpce
    18. Vasilije Arsić iz Glogovca-Ranilug
    19. Goran Jancić iz Pasjana-Parteš
    20. Mirjana Dimitrijević iz Gračanice
    21. Dragiša Savić iz Ajnovca-Kamenica
    22. Repanović Dragan iz Osojana-Istok
    23. Lela Vučinić iz Severne Mitrovice
    24. Aleksandar Miletić iz Leposavića
    25. Aleksandar Micić iz Velike Hoče-Orahovac
    26. Marina Rizić iz Šilova-Gnjilane
    27. Aca Mišić iz Prilužja-Vučitrn
    28. Zoran Nikolić iz Pasjana-Parteč
    29. Snežana Karadžić iz Kosovo Polja
    30. Saša Čanaćević iz Štrpca
    31. Nebojša Vesić iz Klokota
    32. Nataša Milatović iz Štrpca
    33. Saša Milošević iz Makreša
    34. Vladan Premović iz Leposavića
    35. Jela Paunović iz Gornjeg Kusca
    36. Vesna Jovanović iz Parteša
    37. Sreten Ivanović iz Trnićevca-Novo Brdo
    38. Ivana Bojović iz Leposavića
    39. Slavko Simić iz Leposavića
    40. Aleksandar Mihajlović iz Gračanice
    41. Vesna Mikić iz Ropotova-Ranilug
    42. Bojan Savić iz Štrpca
    43. Milivoje Stojanović iz Šilova-Gnjilane
    44. Milka Vuletić iz Leška
    45. Vesimir Savić iz Šilova-Gnjilane
    46. Saša Đokić iz Čaglavice-Gračanica
    47. Milena Milićević iz Sočanice-Leposavić
    48. Srđan Mitrović iz Šilova-Gnjilane
    49. Živče Šarkočević iz Berevca-Štrpce
    50. Vesna Radosavljević iz Leška
    51. Radica Stojković iz Sevca-Štrpce
    52. Dejan Marjanović iz Leposavića
    53. Rada Trajković iz Gračanice
    54. Dejan Gurešić iz Severne Mitrovice
    55. Zoran Mojsilović iz Severne Mitrovice
    56. Radmirović Marina iz Zvečana
    57. Darko Radovanović iz Zvečan
    58. Radomir Veličković iz Leška
    59. Zorica Nedeljković iz Badovac-Gračanica
    60. Andrija Igić iz Babinog Mosta
    61. Branko Radovanović iz Severne Mitrovice
    62. Ana Perenčević iz Gračanice
    63. Stevan Veselinović iz Gračanice
    64. Dragan Petković iz Parteša
    65. Leposava Vukašinović iz Zvečan
    66. Miloš Stojković iz Klokota
    67. Nebojša Vlajić iz Zvečan
     


    PULS NARODA