PRETRAGA

UVEDENA JOŠ JEDNA LINIJA TANDEMS AUTOBUSA

  • b.antic
  • 20/04/2015 14:17
  • Pregleda: 5382
  • http://rtvpuls.com/vesti/uvedena_jos_jedna_linija_tandems_autobusa/5928
  •  BREZOVICA, 20.april - Obveštvaju se svi korisnici našeg prevoza da počev od PONEDELJKA 13.04.2015.godine, moći da krenu put Niša i Beograda u vremenu:

      BREZOVICA - NIŠ - BREZOVICA

    Polazak sa Brezovice u 04:30h

    Štrpce         04:40h
    Vitina           05:00h
    Klokot         05:10h
    Parteš        05:30h
    Šilovo         05:50h (PULS - pumpa)
    Ranilug      06:10h
    Crepana    06:20h
    Povratak iz Niša u 11:30h

    BREZOVICA - BEOGRAD - BREZOVICA
    Polazak sa Brezovice u 22:45h

    Štrpce        21:00h
    Vitina          21:30h
    Klokot        21:40h
    Parteš       22:00h
    Šilovo        22:20h (PULS - pumpa)
    Ranilug     22:40h
    Crepana   22:50h

    Povratak iz Beograda u 13:30h

    Sve informacije možete dobiti na telefon: 0290/73-436 , 049/30-10-20, 049/81-41-47


    PULS NARODA