RANILUG, 12. april – Predsednica opštine Ranilug Tanja Antić čestitala je pravoslavnim vernicima Vaskrs i poželela da najradosniji praznik provedu u radosti, okruženi svojom porodicom, te da u vremenima velikih izazova i iskušenja sačuvaju mir u sebi i oko sebe.
„U svoje lično ime i u ime Opštine Ranilug svom pravoslavnom rodu upućujemo iskrene čestitke povodom najradosnijeg praznika Vaskrsenja Hristovog uz tradicionalni pozdrav Hristos Vaskrse“, navela je Antić.
Ona je dodala da Hristovo vaskrsenje pokazuje istinu i nadahnuće, snagu i smisao života, pobede i veru u zajedništvo i praštanje.
„Svim pravoslavnim vernicima želim da ovaj najradosniji praznik provedu u radosti okruženi svojom porodicom i da u vremenima velikih izazova i iskušenja sačuvamo mir u sebi i oko nas. Okrenemo se jedni drugima poštujući vrednosti koje su kroz vekove bile smisao i nada za budućnost. Neka nam je blagosloven i srećan Vaskrs“, poručila je Antić.
Izvor i foto: Kosovo Online
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.