BEOGRAD, 29.jun – Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je lice koje je izvršilo teroristički napad ispred izaraelske amabasade Miloš Žujović (25), versko ime Salahudin, konvertit iz Mladenovca, saopšteno je iz MUP-a.
,,Utvrđeno je da je lice koje je izvršilo teroristički napad Miloš Žujović (25), versko ime Salahudin, konvertit iz Mladenovca, koji je prešao da živi u Novom Pazaru.
U nastavku akcije, policija će izvršiti pretrese na više lokacija. Sve naše snage su u najvišem stepenu pripravnosti”, izjavio je ministar Dačić.
Završena operacija žandarma ranjenog ispred izraelske ambasade
Završena je operacija žandarma koji je danas ranjen strelom u vrat ispred zgrade Ambasade Izraela u Beogradu i on je prebačen na Intenzivnu negu.
Kako Tanjug saznaje u Urgentnom centru, ranjeni žandarm nije životno ugrožen.
Izvor: Tanjug
Foto: MSP Srbije
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.