BEOGRAD, 12. februar – U Ustavnom sudu u Beogradu danas je potpisan Protokol o saradnji Ustavnog suda Republike Srbije i Pravnog fakulteta Univerziteta u Prištini, sa privremenim sedištem u Severnoj Mitrovici.
Protokol su potpisali predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov i dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Prištini sa sedištem u Severnoj Mitrovici Slobodanka Perić, u prisustvu sudija Ustavnog suda.
Prethodno je u Ustavnom sudu održana sednica na kojoj su predstavljene novoizabrane i novoimenovane sudije Ustavnog suda.
Izvor: RTV/Tanjug
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.