JUTARNJI PROGRAM RTV PULS 21 10 2014

VESTI RTV PULS 20.10.2014.

Pregled Nedelje 20 10 2014

Pregled Nedelje 20 10 2014

JUTARNJI PROGRAM RTV PULS 20.10.2014

VESTI RTV PULS 19.10.2014..

Slobodno srpski-Fadilj Vokri 19.10.201

AGRAR -19.10.2014.

JUTARNJI PROGRAM RTV PULS 19.10.2014..

VESTI RTV PULS 18.10.2014.

JUTARNJI PROGRAM RTV PULS 18.10.2014..

DOGOVOR-Bajram Redzepi 17.10.2014.

VESTI RTV PULS 17.10.2014..

JUTARNJI PROGRAM RTV PULS 17.10.2014

VESTI RTV PULS 16.10.2014.

ZAPALJENA KUĆA POVRATNIKA U KLINI

KLINA, 21.oktobar - Nepoznate osobe zapalile su kuću srpskih povratnika u metohijskom selu Drsnik u opštini Klina, u kojoj se u tom trenutku niko nije nalazio. ...

Komentari: 0

APEL ZA POMOĆ MARIJI ĐORIĆ IZ ORAHOVCA

ORAHOVAC, 20.oktobar - Eparhija raško-prizrenska uputila je danas apel da se pomogne Mariji Đorić iz Orahovca, rođena 19. novembra 2005. godine, koja od rođenja...

Komentari: 0

MOLOTOVLJEVI KOKTELI I KAMENICE

KOSOVSKA MITROVICA, 20.oktobar - Bivša zgrada Skupštine opštine u severnoj Kosovskoj Mitrovici, u kojoj se sada nalaze prostorije civilne zaštite, sinoć je u dv...

Komentari: 0

POSETA RAME ODLOŽENA ZA 10.NOVEMBAR

BEOGRAD, 20.oktobar - Premijeri Srbije i Albanije, Aleksandar Vučić i Edi Rama, složili su se u telefonskom razgovoru da zvanična poseta albanskog premijera Srb ...

Komentari: 0

"JAHJAGA DA NE IDE U BEOGRAD"

PRIŠTINA, 20.oktobar - Većina građana Kosova, čak 61 odsto njih, smatra da kosovska predsednica Atifete Jahjaga ne treba da poseti Beograd, pokazala je najnovij ...

Komentari: 0

"SRBIJA ZA DIJALOG, ALI NEMA S KIM"

BEOGRAD, 20.oktobar - Prvi potpredsednik Vlade Srbije Ivica Dačić, izjavio je da Srbija želi da nastavi razgovore sa zvaničnom Prištinom, ali da nema sa kim to...

Komentari: 0



Programska orjentacija

Program Televizije Puls je fokusiran na najbitnije dnevne događaje, društvene pojave i relevantne ličnosti prvenstveno sa Kosovskog Pomoravlja, ali i šire. Pored vesti i događaja, redakcija TV Puls prati sociološke pojave koje se na prvom mestu odnose na srpsku nacionalnu zajednicu na Kosovu i njihove odnose sa većinskim albanskim stanovništvom i drugim zajednicama.

Značajno mesto u programu TV Puls predstavlja briga o očuvanju srpskog nacionalnog identiteta kroz produkciju i emitovanje TV sadržaja o kulturnom nasleđu, svetinjama Srpske pravoslavne crkve, kulturnoumetničkim aktivnostima, očuvanju srpskog jezika i drugo. TV Puls redovno prati aktivnosti civilnog sektora na Kosovu i ima uspešnu profesionalnu saradnju sa svim relevantnim institucijama na Kosovu, uključujući i Međunarodnu zajednicu.

Informativni program

Informativni program je težišna tačka produkcije Televizije Puls. U okviru tog programa pripremaju se, realizuju i emituju: „VESTI TV Puls“, „INFO FLEŠ“, „Jutarnji program TV Puls“, debatna emisija „OTVORENO O...“ , „Pregled nedelje“ i drugi sadržaji. Pored sopstvene produkcije, u razvoju Informativnog programa TV Puls značajan doprinos daju i partneri nezavisne TV Mreže, koja okuplja sve TV emitere na srpskom jeziku širom Kosova (TV Mir u Leposaviću, TV Most u Zvečanu i TV Herc u Štrpcu), uz produkciju New Press u Čaglavici.

Težište Informativnog programa su događaji, pojave i ličnosti prvenstveno sa teritorije Kosovskog Pomoravlja, ali i šire. U produkciji i razmeni TV vesti, izveštaja i reportaža, TV Puls sarađuje sa članicama TV Mreže, Radio televizijom Kosova i Prvom TV u Beogradu.

Marketing

TV Puls po veoma povoljnim uslovima svojim klijentima pruža usluge: produkcija i emitovanje TV reklama i malih oglasa, iznajmljivanje studijskih i produkcijskih kapaciteta, kao i set drugih usluga na osnovu pojedinačnih ugovora o poslovo-tehničkoj saradnji.

Kontaktirajte nas

Adresa:
Televizija Puls, Šilovo bb, 38 252 Šilovo

Telefon:
+381 (0)280/325-977
+386 (0)49 500 390
+386 (0)66 82 00 521

E-Mail:
office@rtvpuls.com