BEOGRAD, 28. novembar – Ministarstvo spoljnih poslova Srbije uputilo je čestitke albanskoj diplomatiji i narodu povodom Dana nezavisnosti.
„Naše najiskrenije čestitke našim kolegama iz albanske diplomatije i narodu Albanije povodom njihovog Dana nezavisnosti. Radujemo se daljem unapređenju naših prijateljskih odnosa i bliskog dijaloga“, navodi se na Tviter nalogu Ministarstva spoljnih poslova Srbije.
Izvor: Kosovo Online
Foto: bigstock-
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.