Ako želite da čitate svoje članke pre 2022. kliknite na dugme Arhiva Vesti

AMBASADOR SRBIJE U SAD MARKO ĐURIĆ GLASAO NA PARLAMENTARNIM IZBORIMA

12/16/2023 17:57 Redakcija RTV Puls

SAD, 16. decembar – Ambasador Srbije u Sjedinjenim Američkim Državama i potpredsednik Srpske napredne stranke Marko Đurić glasao je danas u Vašingtonu na vanrednim parlamentarnim izborima koji se sutra održavaju u Srbiji.
Đurić je ubacujući izborni listić u kutiju poželeo srećne izbore svima u Srbiji.

Inače, na parlamentarnim izborima u Srbiji, zbog vremenske razlike, državljani Srbije koji žive u SAD, Kanadi, Portugaliji i Ujedinjenom Kraljevstvu izjašnjavali su se već danas.

U Sjedinjenim Američkim Državama otvorena su tri biračka mesta – u Vašingtonu, Njujorku i Čikagu.

Najviše registrovanih birača u SAD je u Čikagu – njih 539, u Njujorku je registrovano 335 birača, a u Vašingtonu 269.

U Srbiji će sutra od 7 sati ujutru biti otvorena biračka mesta.

Izvor i foto: Kosovo Online

Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.