BEOGRAD, 23.decembar – Počela je tradicionalna podela novogodišnjih i božićnih paketića srpskoj deci iz srpskih sredina na Kosovu.
„Naši mališani školskog i predškolskog uzrasta koji žive na području naše južne pokrajine će i ove godine dobiti dečije paketiće koji će im biti darovani u predstojećem prazničnom periodu“, saopštila je Kancelarija za KiM.
„Akcija podele paketića će se uz podršku Kancelarije za KiM i Privremenih organa opština realizovati u toku novogodišnjih i božićnih praznika, a sve sa ciljem kako bismo obradovali našu decu, ulepšali im praznike i izmamili im osmehe!“, stoji na kraju saopštenja Kancelarije za KiM.
Izvor i foto: Kancelarija za KiM
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.