SEVERNA MITROVICA, 1.januar – Prva beba rođena na Odeljenju ginekologije i akušerstva Kliničko-bolničkog centra u Severnoj Mitrovici u ovoj godini je dečak, potvrdila je za Kosovo onlajn dežurni ginekolog, doktorka Olivera Ristović.
Prema njenim rečima, porođaj je protekao u najboljem redu, a majka i beba su dobrog zdravstvenog stanja.
„Danas oko 11.45 sati rođen je dečak težak 2.560 grama, i dugačak 48 centimetara. Mama i beba su dobro“, rekla je Ristović.
Kako je navedeno, porodilja, koja je rodom iz Mitrovice, na svet je donela sedmo dete.
Izvor i foto: Kosovo Online
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.