GRAČANICA, 21.maj – Radnici Doma zdravlja Gračanica okupili su se ispred zgrade ove zdravstvene ustanove u znak protesta zbog hapšenja direktorke Doma zdravlja, kao i ostalih direktora zdravstvenih i obrazovnih institucija.
Kosovska policija u Gračanici je privela sedam osoba srpske nacionalnosti zbog, kako navode, sumnje da su počinili krivično delo „kršenje slobodnog opredeljenja birača“, nakon tvrdnji ministra za zajednice i povratak u tehničkom mandatu Nenada Rašića.
Izvor i foto: RTV Gračanica
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.