PRIŠTINA – Zbog snežnog nevremena mnoga mesta na Kosovu su okovana snegom i ledom, ali i bez električne energije. Nezadovoljni što već dva dana nemaju struje, grupa građana blokirala je sinoć put Prizren – Dragaš.
Slike sa protesta objavljene su na društvenoj mreži Fejsbuk.
“Dva dana bez struje, okovani snegom i ledom, građani, kojima niko nije dao rešenje, prinuđeni su da u znak protesta blokiraju put Prizren-Dragaš“, napisao je Mevludin Krasnići.
Izvor: Kosovo Online
Foto: Facebook/Mevludin Krasnići
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.