RANILUG, 5.decembar – Kako je i ranije najavljeno, u 11 časova održana je konstitutivna sednica Skupštine opštine Ranilug, na kojoj su novoizabrana gradonačelnica i odbornici položili zakletvu i preuzeli dužnost.
Nakon formiranja komisije za verifikaciju mandata, odbornici Skupštine opštine Ranilug položili su zakletvu i potpisali svečanu izjavu. Potom se novoizabrana gradonačelnica Tanja Antić obratila prisutnima.

Istakla je da najbolje tek dolazi za građane opštine Ranilug i najavila da će svoju predsedničku platu donirati socijalno ugoženim porodicama.
SO Ranilug ima 15 odbornika, 12 iz redova „Srpske liste“, dva iz stranke „Za slobodu, pravdu i opstanak“ i jednog iz „Srpskog narodnog pokreta“.
Pored brojnih građana opštine Ranilug i okolnih srpskih sredina, svečanoj inaguraciji su prisustvovali i predstavnici Srpske pravoslavne crkve, OSCE i civilnog sektora.
Izvor i foto: Rtv Puls
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.