Ako želite da čitate svoje članke pre 2022. kliknite na dugme Arhiva Vesti

RADOJEVIĆ: VRAĆAMO OPŠTINU U RUKE GRAĐANA, ČEKA NAS PUNO POSLA

12/05/2025 12:47 superadminpuls

SEVERNA MITROVICA, 5. decembar – Novoizabrani gradonačelnik Severne Mitrovice Milan Radojević sa odbornicima i predstavnicima Srpske liste, nakon održane konstitutivne sednice obratio se građanima koji su ih čekali ispred sedišta Srpske liste u centru Severe Mitrovice.

“Dragi Mitrovčani, zahvaljujući vama vraćamo vam vašu opštinu, vraćamo je ponovo u srpske ruke. Da se vi pitate, da vi odlučujete gde ćete da živite, kako da se zovu ulice, kako da izgleda naš grad. Zahvaljujući vama i vašem poverenju, zahvaljujući ovim odbornicima, vraćamo vam opštinu, da vi rukovodite njom, da se vi pitate. Hvala vam na ukazanom poverenju. Čeka nas jako puno posla, mnogo rada, budite strpljivi, jer za velike promene i za velika dela treba vreme. Još jednom, hvala vam svima, svi zajedno u nove pobede“ poručio je Radojević.

Izvor i foto: Radio Mitrovica sever

Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.