ŠTRPCE, 17.decembar – Srbi iz Štrpca krenuli su rano jutros put Kuršumlije kako bi ostvarili svoje glasačko pravo na parlamentarnim izborima u Srbiji.
Birači sa teritorije Kosovskog upravnog okruga, meštani Prištine, Podujeva, Obilića, Kosova Polja, Glogovca, Štimlja, Štrpca, Uroševca, Kačanika i Lipljana, glasaju u Kuršumliji.
Izvor: TV Most
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.