ARANĐELOVAC, 16. februar – Članovi Omladinskog karate kluba „Kosovska Mitrovica“ osvojili su dve srebrne i jednu bronzanu medalju na Međunarodnom turniru „Aranđelovac open“.
U konkurenciji takmičara iz 13 zemalja Stefan Timotijević osvojio je srebrnu medalju u kategoriji mlađih seniora do 21 godine, u disciplini borbe do 75 kilograma i bronzanu medalju u seniorskoj konkurenciji, takođe u disciplini borbe do 75 kilograma.
Drugog dana takmičenja, u disciplini borbe u konkurenciji ženskih nada do 39 kilograma, Anđelka Jakšić je sa tri pobede i jednim porazom osvojila srebrnu medalju.
Klub je na turniru nastupio sa sedam takmičara u disciplini borbe, a kako navode u saopštenju, i ostali takmičari pokazali su zavidan nivo spremnosti i znanja, te su ovim nastupom uspešno započeli takmičarsku sezonu.
Izvor: Kosovo Online
Foto: OKK”Kosovska Mitrovica”
Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.