Ako želite da čitate svoje članke pre 2022. kliknite na dugme Arhiva Vesti

VUČIĆ SA PREMIJEROM INDIJE O JAČANJU BILATERALNIH ODNOSA I EKONOMSKE SARADNJE

12/01/2023 13:26 Redakcija RTV Puls

UAE, 1. decembar – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Vlade Indije Narendrom Modijem na Samitu lidera o klimatskim promenama COP28 u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Kako je saopštio Vučić, sa Modijem je razgovarao o daljem jačanju bilateralnih odnosa i ekonomske saradnje.
Vučić je u objavi na Instagramu naveo da je ponovio poziv premijeru Modiju da poseti Srbiju, čime bi učinio veliku čast Srbiji.

“Srdačan susret sa premijerom Indije i našim iskrenim prijateljem Narendom Modijem i brza razmena mišljenja o najvažnijim temama o kojima će se govoriti na COP28. Razgovarali smo i o daljem jačanju bilateralnih odnosa i ekonomske saradnje, a ja sam sa zadovoljstvom ponovio poziv premijeru Modiju da poseti Srbiju, čime bi nam učinio veliku čast”, saopštio je Vučić.

Izvor: Kosovo Online
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

Preuzimanje i objavljivanje vesti, fotografija i audio/video materijala u produkciji RTV Puls nije dozvoljeno bez saglasnosti autora i navođenja izvora.